Boekvoorstelling Etion: Eeuwig ondernemen

Boekvoorstelling Etion: Eeuwig ondernemen

Wat leert de geschiedenis ons over groei, crisis en heropleving? Waarom blijken de wetten van de economie soms taaier dan die van de politiek — en waarom schrijven ondernemers, generatie na generatie, hun toekomst op de bladzijden van dat grotere verhaal?

In het nieuwe boek van Geert Janssens, Eeuwig Ondernemen — waarom het verleden ook uw toekomst is, komen o.a. deze vragen aan bod. Het is een reis door de economische tijd, van Keynes tot Friedman, van oververhitting tot veerkracht, van hoog- naar laagconjunctuur.

Tijdens de boekvoorstelling op 28 april neemt Prof. Erik Buyst, hoogleraar economische geschiedenis (KU Leuven), Geert kritisch onder vuur over de grote lessen uit het verleden — lessen die verrassend actueel blijken.

Daarna gaat Geert met Désirée Libeert (Libeert Chocolade) in gesprek over ondernemerschap dat generaties overstijgt. Ze verkennen de raakvlakken tussen macro-economie en microrealiteit. Hoe kruisen visie, beleid en karakter elkaar in het verhaal van bedrijven die honderd jaar of ouder worden.

Bekijk hier het volledige programma en schrijf je in.

Datum

28 apr 2026

Time

18:30 - 22:00

Locatie

Dox Campus
Dox Campus
Antwerpsesteenweg 501A, Lier
Categorie(ën)
Externe events,Werkomgeving